English

Kütüphane Yarışmaları

“Yaz – Çiz Bilkent” Yarışması (7 Mart - 6 Mayıs 2016)

“Yaz – Çiz Bilkent” yarışması sonuçlanmıştır.

    Şiir:
  1. Teymur Nabili(MAN)
  2. Meryem Canan Durak(ARCH)
  3. Rıdvan Çelik (CS)
    Düz yazı:
  1. Sinan Sonlu (COMD)
  2. Ferdi Karadaş (CHEM)
  3. Onur Erdem (EE)
    Karikatür:
  1. Sinan Sonlu(COMD)
  2. Selim Mıdıkoğlu(CS)
  3. Göksu Eser(COMD)

“Library Song Lyrics” Yarışması (20 Ekim – 16 Kasım 2015)

“Library Song Lyrics” yarışması sonuçlanmıştır.

  1. Süleyman Bölükbaş(AMER)
  2. Efe Akçasayar(CS)
  3. Ahmet Emre Sehim(IR)

“Kütüphane’de Define Avı” Yarışması (8 Mayıs 2015)

“Kütüphane’de Define Avı” yarışması sonuçlanmıştır.

  1. Murat Can Becerir & Mert Önal
  2. Harun Özdemir & İdil Özakça
  3. Elif Eser & Elnaz Gültekin &Ege Barış Kanık

“The Library of Tomorrow, Today” Afiş Yarışması (30 Mart 2015)

“The Library of Tomorrow, Today” Afiş yarışması sonuçlanmıştır.

  1. Anıl Karasaç(COMD)
  2. Övgü Cansu Şahin(EEE)
  3. Görkem Bozkurt(PHYS)

“Kütüphanedeki Hayalet” Yarışması (21 Kasım 2014)

“Kütüphanedeki Hayalet” yarışması sonuçlanmıştır.

  1. Gonca Araz

“Shelfie” Fotoğraf Yarışması (14 Kasım 2014)

“Shelfie: Kütüphanede (özçekim)” fotoğraf yarışması sonuçlanmıştır.

  1. Muhammed Bilgin
  2. Hale Erkan
  3. Tansel Asan
  4. Uygar Parçal

Fotoğraf Yarışması (4 Nisan 2014)

50. Kütüphane Haftası kapsamında düzenlenen "My Library In One Shot" isimli fotoğraf yarışması sonuçlanmıştır.

  1. Begüm Konor (MAN)
  2. Murat Can Yıldız (MAN)
  3. İrem Abul (LAW)
  4. Alp Taner Tirben (MAN)

Deneme Yarışması (5 Şubat 2014)

GE250-251 dersi kapsamında düzenlenilen "Kütüphaneyle Tanışma" konulu Deneme Yarışması sonuçlanmıştır.

  1. Emina Hasanagic (POLS) – “My First Visit to the Library
  2. Anıl Rızaoğlu (EE) – “Göz Göze Gelmek Bilkent Kütüphanesi’yle
  3. Alper Özyurt (MAN) – “Sonsuzluk Özlemi

İmaj Yarışması (7 Mayıs 2013)

GE250-251 dersi kapsamında düzenlediğimiz "Akıl Oyunları, İmaj Yarışması" sonuçlanmıştır.

  1. Uğur Özgümüştaş (FA)
  2. Bengi Zeybek (LAW)
  3. Emre Karagözoğlu (EE)

Şiir Yarışması (3 Nisan 2013)

49. Kütüphane Haftası kapsamında düzenlenilen “Şiir Yarışması” sonuçlanmıştır.

  1. Ahmet Uçar - "Dört Duvar Bir Tavan"
  2. Mustafa Fasih Odabaşı - "Hane-i Kütub"
  3. Ceren Turan - "Kaybolmak"

Anlatı Yarışması (30 Aralık 2012)

48. Kütüphane Haftası kapsamında düzenlediğimiz “Anlatı Yarışması” sonuçlanmıştır.

  1. Işıl Nur Kurnaz – “Babamın Kitapları”
  2. Murathan Kurfalı – “Derinlikler”
  3. Püren Çetin – “Bir Kitabın İlginç Öyküsü”